Transport and deliveries

Firma Hosten Polska Sp. z o.o. w celu terminowej i sprawnej realizacji dostaw korzysta wyłącznie z form transportu i na warunkach określonych poniżej.

1. Transport za pośrednictwem firm kurierskich:

Wysyłamy towar firmą kurierską TNT - firma przewozi standardowo elementy do 2,4m długości lub elementy dłuższe (3 - 6m) do wybranych lokacji. Ze względu na zmiany wprowadzane przez spedytora w maksymalnej długości dostarczanych przesyłek, prosimy o uprzedni kontakt z naszym działem zamówień i logistyki, nr tel. +48 501 215 038.

- na życzenie klienta wysyłamy towar inną firmą kurierską, którą klient musi zamówić we własnym zakresie (tylko na koszt odbiorcy).

Poniższy warunek określa, która strona ponosi koszt transportu:

a) wartość zamówienia (z faktury - kwota netto) poniżej 3000pln - pokrywa odbiorca
b) wartość zamówienia (z faktury - kwota netto) powyżej 3000pln - pokrywa dostawca

Jednocześnie zaznaczamy, iż firma Hosten Polska Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za porysowania profili, wynikające z przecięcia na wymiar, w/g życzenia klienta, oraz szkody powstałe podczas transportu firmą kurierską.

2. Transport własną kolumną, do siedziby odbiorcy.

a) Transport łączony w kierunku odbiorcy –bezpłatny przy wartości zamówienia  powyżej 2000 pln (wartość z faktury - kwota netto). Przy zamówieniu poniżej tej wartości do kwoty faktury doliczone zostaną koszty transportu w wysokości 70 pln netto.


b) bezpłatny transport dedykowany do odbiorcy możliwy jest przy wartości zamówienia powyżej 8000 pln (z faktury - kwota netto).