WYBIERAMY ROLETY NADSTAWNE

 

Roleta nadstawna jest alternatywą dla popularnych aluminiowych skrzyń roletowych montowanych na elewacji. W odróżnieniu od innych systemów osłonowych roleta nadstawna wykonana jest z PVC, które w przeciwieństwie do aluminium ma właściwości termoizolacyjne. Co więcej, po zabudowie pozostaje niewidoczna dla obserwatora tak wewnątrz jak i na zewnątrz budynku, nie szpecąc go, jak np. tradycyjne rolety natynkowe.

 

 

Vegas Revo – system wielu możliwości


System rolet nadstawnych Vegas Revo produkowany przez Hosten Polska jest obecny na rynku już trzeci rok a zainteresowanie nim wśród krajowych i zagranicznych producentów osłon nie słabnie. Co może przyciągać osłonowców do Revo w sytuacji, gdy nie brak na rynku systemów alternatywnych?
Odpowiedź może być prosta – elastyczność i uniwersalność.

 

 

Nowe produkty w ofercie Hosten Polska: Moskitiera drzwiowa i moskitiera ramkowa Vegas Mosquito

 

W sezonie 2012, oprócz znanych odbiorcom systemów roletowych Vegas, Hosten Polska proponuje dwa dodatkowe produkty, będące konsekwentnym rozszerzeniem oferty firmy – system moskitiery drzwiowej oraz moskitierę ramkową na okno pod wspólną nazwą Vegas Mosquito. Oba produkty prezentujemy poniżej.

 

 

Nowy system roletowy

 

Producent systemów roletowych, firma Hosten prezentuje swój flagowy produkt, system rolet nadstawnych Vegas Revo.

 

 

Hosten debiutuje na R+T

 

Obecność firmy Hosten na tegorocznej edycji targów R+T w Stuttgarcie to pierwszy krok w szeroko zakrojonym planie ekspansji firmy na rynkach zagranicznych.

 

 

Relacja z targów R+T w Stuttgarcie - Hosten Polska

 

Obecność firmy Hosten na tegorocznej edycji targów R+T w Stuttgarcie to pierwszy krok w szeroko zakrojonym planie ekspansji firmy na rynkach zagranicznych. Debiut Hostena na największej imprezie targowej branży osłonowej niewątpliwie należy zaliczyć do udanych. Radomski producent systemów osłonowych z PVC i aluminium zaprezentował paletę swoich produktów na eleganckim, zapraszającym swym wystrojem stoisku w hali 4.

 

 

9 miesięcy obecności systemu Vegas Revo na rynku

 

Z początkiem marca 2010 Hosten oficjalnie rozpoczął dystrybucję swojego własnego systemu rolet nadstawnych Vegas Revo. Dziś, w dziewięć miesięcy po wprowadzeniu, System Revo dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i wysokiej jakości wykonania połączonej z atrakcyjną ceną zdążył zdobyć już znaczące grono zwolenników na polskim rynku.

 

 

Hosten Polska w przestworzach

 

Podczas gdy wiele firm zabiega o mecenat sportowy w dyscyplinach niezwykle popularnych w Polsce: piłce nożnej, siatkówce, koszykówce czy żużlu, Hosten Polska zdecydował się na krok dość nietypowy, uczestnicząc w sporcie niszowym, ale niezwykle prestiżowym - akrobacjach samolotowych.