Produkty

W segmencie produktów dedykowanych firma produkuje elementy z PVC i aluminium na potrzeby przemysłu budowlanego, motoryzacyjnego, meblarskiego etc.

W segmencie produktów ogólnoużytkowych Hosten oferuje gamę systemów osłonowych marki Vegas. Obecnie pod marką Vegas oferowanych jest siedem systemów rolet wewnętrznych:

  •     Vegas Classic
  •     Vegas Classic XL
  •     Vegas Profil
  •     Vegas Profil Dzień&Noc
  •     Vegas Mini
  •     Vegas Mix
  •     Vegas Klaudia


flagowy produkt: innowacyjny system rolet nadstawnych, Vegas Revo, a także system moskitier ramkowych Vegas Mosquito, obejmujący rozwiązanie moskitiery ramkowej na okno oraz na drzwi.

 

 

PROFILE UŻYTKOWE PVC / ALU

 

Systemy roletowe wewnętrzne

 

Vegas Classic
Cieszący się uznaniem klientów system roletowy w eleganckiej, opływowej kasecie aluminiowej, wyposażony w mechanizm Vegas, montowany na wkręty do listwy przyszybowej. Prowadnice aluminiowe płaskie klejone na taśmę piankową do listwy przyszybowej, zachodzące w światło szyby.

 

Vegas Classic XL
Odmiana systemu Classic w eleganckiej, opływowej kasecie aluminiowej o zwiększonej pojemności, wyposażony w mechanizm Vegas, montowany na wkręty do listwy przyszybowej. Prowadnice aluminiowe płaskie klejone na taśmę piankową do listwy przyszybowej, zachodzące w światło szyby.

 

Vegas Profil
System roletowy w bardzo pojemnej kasecie aluminiowej, wyposażony w mechanizm Vegas, mocowany na ramie okna za pomocą specjalnych adapterów aluminiowych, przyklejanych do ramy okiennej. System z możliwością wielokrotnego zakładania i zdejmowania z okna, bez użycia narzędzi, bez uszkadzania tak okna jak i rolety. Prowadnice aluminiowe przestrzenne profil C, klejone na taśmę piankową do listwy przyszybowej, nie zabierające światła szyby.

 

Vegas Profil Dzień&Noc
System roletowy oparty w całości na komponentach standardowego systemu Profil. Zastosowanie podwójnej warstwy tkaniny przesłaniającej o charakterystycznym wzorze w ułożone naprzemiennie poziome pasy transparentne i zaciemniające pozwala swobodnie kontrolować dopływ światła do pomieszczenia.


Vegas Mini

System roletowy bez kasetki z prowadzeniem żyłkowym, wyposażony w mechanizm Vegas, montowany na wkręty do listwy przyszybowej. Prowadzenie żyłki pod tkaniną rolety, niewidoczne po opuszczeniu materiału. System z opcją bezinwazyjnego montażu na zaczepach metalowych oraz z możliwością regulacji napięcia żyłki za pomocą specjalnych napinaczy.


Vegas Mix

System roletowy w kompaktowej kasetce aluminiowej z prowadzeniem żyłkowym, jego atut to możliwość montażu od dołu okna. Wyposażony w mechanizm Vegas z naciągiem sprężynowym oraz możliwością regulacji siły sprężyny. Mocowany na wkręty do listwy przyszybowej.


Vegas Klaudia

Nowatorski system wyposażony w ultrakompaktową kasetę aluminiową o niespotykanej, otwartej formie, cechującą się najmniejszą wysokością na rynku, oraz  nową generację mechanizmu Vegas. Wyjątkowe połączenie estetyki i funkcjonalności.


Systemy roletowe zewnętrzne

Vegas Revo
Najnowszy produkt firmy w kategorii osłon zewnętrznych, uniwersalny system rolet nadstawnych, wyposażony w szereg innowacyjnych rozwiązań, cechuje się niezwykłą łatwością montażu oraz wygodą eksploatacji.

 

Systemy moskitier

 

Moskitiera okienna i drzwiowa Vegas Mosquito

 

Doskonałe systemy dla wszystkich, którzy szukają skutecznego rozwiązania na okno przeciwko owadom w okresie letnim. Sztywne profile umożliwiają konstrukcję ramek o znacznych wymiarach a dostępna szeroka gama kolorystyczna profili zadowoli najbardziej wymagających.