Warunki użytkowania serwisu

Prosimy odwiedzających o zapoznanie się z poniższymi warunkami użytkowania naszego serwisu.

Korzystanie z serwisu internetowego oznacza akceptację określonych poniżej warunków.

Wszystkie informacje prezentowane na stronach Hosten Polska Sp. z o.o. mają charakter stricte informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Znak towarowy Hosten, Rolety Vegas, Vegas, a także inne oznaczenia odróżniające Spółki są jej własnością i podlegają ochronie prawnej. Wykorzystane na stronach serwisu Hosten Polska inne znaki towarowe i handlowe są własnością odpowiednich podmiotów prawnych i użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.

Analogicznie, zamieszczone w serwisie teksty, obrazy, grafika, składające się na całokształt serwisu są chronione prawem autorskim. Ich powielanie, w części lub całości, reprodukcja lub dystrybucja w celach komercyjnych jest zabroniona. Drukowanie lub kopiowanie materiałów znajdujących się w serwisie dozwolone jest wyłącznie do osobistego i niekomercyjnego użytku.

Na stronach serwisu Hosten Polska Sp. z o.o. mogą zostać podane linki zewnętrzne do innych witryn www, które nie pozostają w dyspozycji Spółki. W związku z tym Spółka nie odpowiada za zawarte w nich treści. Jednocześnie Hosten Polska sp. z o.o. zastrzega sobie prawo usunięcia jakiegokolwiek podanego linku w dowolnym czasie bez podawania przyczyn.